Movies
Ratings
619
ChicagoRated ★ 5.0
The Shape of WaterRated ★ 4.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Going by the BookRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
VertigoRated ★ 4.0
How to Marry a MillionaireRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 3.0
Singin' in the RainRated ★ 5.0