Movies
Ratings
571
ChefRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 3.5
Miss BaekRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
ExitRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5- Proof of InnocenceRated ★ 0.5
Ace Ventura: Pet DetectiveRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 5.0
Miss SloaneRated ★ 5.0