Titles you rated
Years and YearsRated ★ 4.0
WestworldRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
Yowamushi PedalRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 4.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0- GintamaRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.0
Three Meals a Day: Jeongseon Village 2Rated ★ 4.0
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar Man 2Rated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 5.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5