Titles you rated
SignalRated ★ 4.5
PunchRated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
Liar GameRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Empire of GoldRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 5.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Fashion KingRated ★ 2.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
All My Love For YouRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0