Titles you rated
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
Man of MenRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 3.5
Love 911Rated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
National SecurityRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5