Titles you rated
RookiesRated ★ 3.5
Chief KimRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
GiantRated ★ 5.0
Hidden SingerRated ★ 3.0
My Love Story!!Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0- Three FriendsRated ★ 4.0
Mysterious Thief Saint TailRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
Band of SistersRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5