Titles you rated
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
YMCA Baseball TeamRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Cloud AtlasRated ★ 2.5
GyeongjuRated ★ 3.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
First ManRated ★ 3.5