Series
Ratings
54
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
MaidRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
Beyond GoodbyeRated ★ 2.0
Good Luck!!Rated ★ 2.5- DoubtRated ★ 5.0
BroadchurchRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.0
BroadchurchRated ★ 3.5
Gekokujo KyujiRated ★ 3.0
The Bear Season 3Rated ★ 4.0
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.0
Sex Education Season 4Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 2.0- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 3.5