Movies
Ratings
1070
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
KnowingRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
BattleshipRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 4.0
GloveRated ★ 4.5
Untold ScandalRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Honey, I Blew Up the KidRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 5.0