Titles you rated
Something BorrowedRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0