Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Be with YouRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
A Company ManRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
The MercilessRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 2.5
DriveRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 0.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.5
11 A.M.Rated ★ 2.0
Happy Death DayRated ★ 0.5