Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Woman of DignityRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
EntourageRated ★ 1.0
Cinderella and Four KnightsRated ★ 2.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
HeartstringsRated ★ 3.0
The Vineyard ManRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0