Movies
Ratings
116
Boy ARated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 5.0
AssassinationRated ★ 5.0
Innocent WitnessRated ★ 4.5
PawnRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
MinariRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.0
BrokenRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 4.0