Titles you rated
A Simple FavorRated ★ 3.0
NopeRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 2.0
UnchartedRated ★ 3.0
House of GucciRated ★ 3.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 1.0
Jurassic World: DominionRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0