Titles you rated
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
- DEATH NOTERated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Into the White NightRated ★ 5.0- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Two WeeksRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- 1리터의 눈물Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0