Titles you rated
The Bucket ListRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 3.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Wrath of the TitansRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Wedding DressRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
TangledRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0