Titles you rated
- MonsterRated ★ 5.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0- 데스노트Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5