Movies
Ratings
232
Attila MarcelRated ★ 3.5
Frances HaRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Toy Story 2Rated ★ 3.0
CasperRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 2.0
AnacondaRated ★ 1.5
Shrek the ThirdRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.5
ShameRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 4.0
Love AffairRated ★ 5.0
MRated ★ 2.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
Lovers' ConcertoRated ★ 4.0