Movies
Ratings
104
The Truman ShowRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: The Curse of the Were-RabbitRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
The Perfect World of KaiRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
MulanRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0