Titles you rated
InceptionRated ★ 5.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The PostRated ★ 3.5
OutbreakRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Wind RiverRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 3.5