Series
Ratings
352
TempestRated ★ 1.0- Unknown SeoulRated ★ 3.0
AemaRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Dark LegacyRated ★ 3.0
Labor Lawyer Noh Mu-jinRated ★ 0.5- Good BoyRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 3.0
ONE: High School HeroesRated ★ 4.0
Nine PuzzleRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 0.5
NewtopiaRated ★ 1.0
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
When the Stars GossipRated ★ 0.5
Family PlanRated ★ 0.5
From Season 2Rated ★ 3.0