Movies
Ratings
187
ConfessionsRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.0
One Way TripRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 4.0
PossessedRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0