Movies
Ratings
960
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Hotel MumbaiRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 3.5
Marriage StoryRated ★ 3.5
Lady MacbethRated ★ 3.5
MidsommarRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
The FighterRated ★ 3.0
Fourth PlaceRated ★ 3.5
In BrugesRated ★ 3.0
Saving Mr. BanksRated ★ 3.5
Ruby SparksRated ★ 3.0