Titles you rated
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.0
Escape PlanRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
The ClassicRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 4.0
ThorRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 2.0
BlindRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0