Movies
Ratings
252
The King's SpeechRated ★ 3.5
KikujiroRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Pee Mak PhrakanongRated ★ 2.5
Rescue DawnRated ★ 3.5- Beetle DriveRated ★ 2.5
PredestinationRated ★ 4.0
The DenRated ★ 2.5
Be With YouRated ★ 4.0
Coin Locker GirlRated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.0