Titles you rated
History of a SalarymanRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 2.5- New NonstopRated ★ 3.5
Protect the BossRated ★ 2.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.0
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
City HunterRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.0
Let's Go to the BeachRated ★ 3.5- Fox and Cotton CandyRated ★ 4.0
Princess LuluRated ★ 2.0- Bad HousewifeRated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.0
Merry Go RoundRated ★ 3.0- RNARated ★ 2.0
Shining DaysRated ★ 3.5
General Hospital 2Rated ★ 3.0- You and IRated ★ 3.0