Titles you rated
The TargetRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 2.0
A Man Who Was SupermanRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
Non-StopRated ★ 5.0
Baby and MeRated ★ 5.0
Porco RossoRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Wind RisesRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Leap YearRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
District B13Rated ★ 5.0
Love So DivineRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 5.0