Movies
Ratings
771
The VanishedRated ★ 4.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
The Accidental DetectiveRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Baby DriverRated ★ 3.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 1.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 2.0- The WickedRated ★ 4.0
Assassination Classroom The Movie: 365 DaysRated ★ 3.0
Jo Pil-ho: The Dawning RageRated ★ 2.0
The Divine FuryRated ★ 2.5
HomefrontRated ★ 2.5
The Soul-MateRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5