Titles you rated
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
Final DestinationRated ★ 3.0
Rules of DatingRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
SaltRated ★ 3.0
JumperRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0- D-WarRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0