Movies
Ratings
617
SplitRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
Lights OutRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Unholy WomenRated ★ 0.5
Tales of Terror from Tokyo and All Over Japan: The MovieRated ★ 0.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The Lazarus EffectRated ★ 0.5
The WailingRated ★ 5.0
Sadako 3DRated ★ 0.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
HerRated ★ 5.0
A Violent ProsecutorRated ★ 5.0
Inner SensesRated ★ 0.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 4.5