Movies
Ratings
222
Sky HighRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 3.0
Superhero MovieRated ★ 2.5
Child's Play 2Rated ★ 2.0
Underground RendezvousRated ★ 4.0
Battlefield HeroesRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
The HoleRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.0
ScoutRated ★ 4.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
Between Love and HateRated ★ 3.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
The Naked Gun: From the Files of Police Squad!Rated ★ 3.0
The Invention of LyingRated ★ 2.5