Titles you rated
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
The MistRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 2.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 4.5
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Over the HedgeRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.0
Saints and SoldiersRated ★ 3.0
BladeRated ★ 3.0
The MechanicRated ★ 3.5
LockoutRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5