Movies
Ratings
622
MonsterRated ★ 5.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
I WishRated ★ 3.5
The Third MurderRated ★ 3.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.0
Millennium ActressRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
The CulpritRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 2.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5