Movies
Ratings
246
Be With YouRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
ColombianaRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0