Titles you rated
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
The Interest of LoveRated ★ 4.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Pachinko Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
KiddingRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Law SchoolRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0