Movies
Ratings
525
The SubstanceRated ★ 3.0
50/50Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 3.5
The SwanRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 3.5
The Rat CatcherRated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry Sugar and Three MoreRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The Guardians of the Galaxy Holiday SpecialRated ★ 3.0