Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 2.5
Prayers for BobbyRated ★ 3.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The FakeRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.5
Stop Making SenseRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 2.0
Cartel LandRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Red RoomsRated ★ 2.5
WickedRated ★ 2.5
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0