Titles you rated
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 3.0
Village Survival, the EightRated ★ 4.0
Dr. StoneRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0- TorikoRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5