Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Bones & AllRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
50/50Rated ★ 3.0
ChicagoRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0
The SpiesRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0