Movies
Ratings
141
A Street Cat Named BobRated ★ 4.5
How to Steal a DogRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
If Cats Disappeared From the WorldRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 5.0
The Blue UmbrellaRated ★ 4.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
My Dear DesperadoRated ★ 4.5
Swing GirlsRated ★ 4.5
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
Letters to JulietRated ★ 4.0
The Wedding SingerRated ★ 4.0