Movies
Ratings
967
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KingmakerRated ★ 2.5- The UglyRated ★ 3.5
MantisRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Project Wolf HuntingRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5
SisuRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
Porco RossoRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 2.0