Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
 The WhaleRated ★ 3.5 The WhaleRated ★ 3.5
 Happy Gilmore 2Rated ★ 2.0 Happy Gilmore 2Rated ★ 2.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5 KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
 F1: The MovieRated ★ 4.5 F1: The MovieRated ★ 4.5
 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5 The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
 The MatchRated ★ 2.5 The MatchRated ★ 2.5
 AmadeusRated ★ 4.5 AmadeusRated ★ 4.5
 The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5 The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
 John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5 John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
 The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0 The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
 Chungking ExpressRated ★ 4.0 Chungking ExpressRated ★ 4.0
 In Our PrimeRated ★ 3.0 In Our PrimeRated ★ 3.0
 ExhumaRated ★ 4.0 ExhumaRated ★ 4.0
 The Yellow SeaRated ★ 3.0 The Yellow SeaRated ★ 3.0
 Hitman: Agent JunRated ★ 3.0 Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
 Love in the Big CityRated ★ 3.0 Love in the Big CityRated ★ 3.0
 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0 Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
 12.12: THE DAYRated ★ 4.0 12.12: THE DAYRated ★ 4.0
 Kill BoksoonRated ★ 3.0 Kill BoksoonRated ★ 3.0