Series
Ratings
29
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 4.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
PastaRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0