Movies
Ratings
294
Gods of EgyptRated ★ 2.5
JoyRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.5
MacbethRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.0
The WalkRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 3.5
PanRated ★ 2.5
EverestRated ★ 3.5- Kahlil Gibran's The ProphetRated ★ 3.5
Straight Outta ComptonRated ★ 4.5
The ImmigrantRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 2.5
BoulevardRated ★ 3.0
Alice in EarnestlandRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 3.0