Movies
Ratings
951
Honest CandidateRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 3.0
TomorrowlandRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
I Am MotherRated ★ 3.5
In the Tall GrassRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
AquamanRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 3.5
Start-UpRated ★ 3.5
6 UndergroundRated ★ 3.5