Titles you rated
Romance is a Bonus BookRated ★ 2.5
Partners for JusticeRated ★ 3.5
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 3.5
Her Private LifeRated ★ 2.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 4.0
Gakuen AliceRated ★ 4.5
Fushigi Yuugi: The Mysterious PlayRated ★ 4.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
Shugo Chara!Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 5.0
- InuYashaRated ★ 4.5
- 올림포스 가디언Rated ★ 5.0
Kaleido StarRated ★ 5.0
Hare+GuuRated ★ 4.0- 장금이의 꿈 2기Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5- BeybladeRated ★ 4.5