Movies
Ratings
345
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 4.5
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 4.5
LooperRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.5
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
21Rated ★ 4.0