Movies
Ratings
885
LobbyRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Next SoheeRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
SleepRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
The ChildeRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5- Highway FamilyRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The MuleRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 3.0
HopelessRated ★ 3.0
SmugglersRated ★ 2.0