Titles you rated
BugoniaRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 4.0
DemonsRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
BacurauRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Long WalkRated ★ 3.5
The Cook, the Thief, His Wife & Her LoverRated ★ 4.5
The Conjuring: Last RitesRated ★ 2.5
EddingtonRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The War of the RohirrimRated ★ 3.5- Heartsping: Teenieping of LoveRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
About FamilyRated ★ 3.5
Autumn SonataRated ★ 4.5
The SearchersRated ★ 5.0
Still WalkingRated ★ 4.5
AbigailRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 4.0