Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
BossRated ★ 0.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
The HostRated ★ 3.0
Our minute SessionsRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.0
Love Me, Love Me NotRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
Moana 2Rated ★ 3.0
Bad MomsRated ★ 4.0
WickedRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0